Jaunumi

MAPEI betono remontinių mišinių apžvalga. 2 dalis: liejami ir inkaravimo/montažiniai mišiniai betono remontui bei mechanizmų fiksavimui

MAPEI gali pasiūlyti platų pasirinkimą betono remontinių, lyginamųjų, takių, inkaravimo ir kitų mišinių, kurie plačiai pritaikomi visose statybos srityse. Bendruoju atveju jie skirstomi pagal:

• Tipą: remontiniai, lyginamieji, takūs ir inkaravimo, cementiniai rišikliai;

• Stingimą: greito ir normalaus stingimo;

• Tiksotropiškumą: tiksotropiniai (nenutekantys) arba takūs;

• Stiprumo klasę:  R2, R3 arba R4.

Pirmoje apžvalgos dalyje apžvelgėme mišinius, klasifikuojamus pagal EN 1504-2 (produktai ir sistemos betono apsaugai ir remontui - paviršių apsaugos sistemos), EN 1504-3 (produktai ir sistemos betono apsaugai ir remontui - konstrukcinis ir nekonstrukcinis remontas) ir EN-1504-7 (produktai ir sistemos betono apsaugai ir remontui - armatūros antikorozinė apsauga).

Šiame straipsnyje papildomai apžvelgsime mišinius klasifikuojamus ne tik pagal EN 1504-3 (produktai ir sistemos betono apsaugai ir remontui - konstrukcinis ir nekonstrukcinis remontas), bet ir pagal 1504-6 (produktai ir sistemos betono apsaugai ir remontui - armatūros strypų inkaravimas)

UAB VELVE MST – išskirtinis MAPEI produkcijos atstovas Lietuvoje. Šios įmonės specialistai yra pasiruošę konsultuoti projektuotojus ir rangovus visais klausimais, susijusiais su MAPEI betono remontinių sistemų panaudojimo galimybėmis.

PLAČIAU SKAITYTI ČIA ->>>

Atgal
04/09/2017