Gruntai

MALECH

Akrilinis skvarbus gruntas vandens pagrindu

KUR NAUDOJAMAS:

MALECH bendruoju atveju naudojamas kaip gruntas sienų paviršiams (pvz. betoniniams ar remontuotiems cementiniais skiediniais) prieš dengiant juos spalvotais padengimais iš ELASTOCOLOR arba QUARZOLITE produktų grupės. Gruntas veikia kaip pagrindo įgeriaumo savybių suvienodintojas ir sukibimo skatintojas.

MALECH taip pat gali būti naudojamas AQUAFLEX SYSTEM sistemoje, kaip gruntas prieš įrengiant AQUAFLEX dangos sluoksnius.

Keli panaudojimo pavyzdžiai:

  • Naudojamas kaip gruntas ant senų ir naujų tinkuotų pagrindų (su sąlyga, kad jie nepažeisti ir gerai iždžiuvę),prieš dengiant juos spalvotais padengimais iš ELASTOCOLOR arba QUARZOLITE produktų grupės.
  • Naudojamas kaip gruntas ant senų dažų, prieš dengiant juos spalvotais padengimais iš ELASTOCOLOR, QUARZOLITE arba COLORITE produktų grupės.
  • Naudojamas kaip gruntas ant paviršių, kurie turi būti apdoroti uždarose arba blogai vėdinamose patalpose. MALECH yra bekvapis, todėl tokiu atveju jis naudojamas prieš dengiant paviršių ELASTOCOLOR arba ELASTOCOLOR RASANTE serijos padengimais.

Pakuotė: 2 kg ir 10 kg.

Daugiaumažiau

SILANCOLOR PRIMER

Silikono pagrindo gruntas vandens dispersijoje

Daugiaumažiau

SILEXCOLOR PRIMER

Silikato pagrindo gruntas vandens dispersijoje

Daugiaumažiau

Skiedinio plytelių tarpams skaičiuoklė

APSKAIČIUOTI Mape