DEKORATYVINIAI IR APSAUGINIAI SIENŲ PADENGIMAI

Gruntai

Šiame skyriuje rasite gruntus, skirtus apdoroti paviršių prieš juos dažant.

PRODUKTAI

Paviršių lyginimas

MAPEI medžiagų asortimente skirtų paviršių lyginimui, yra tinkančių įvairiems paviršiams, pavyzdžiui cementiniams, kalkiniams-cementiniams, betoniniams, gipso kartono ir dažytiems paviršiams. Šios medžiagos yra pagamintos laikantis Direktyvos 2003/53/EB.

PRODUKTAI

SILEXCOLOR sistema

Su SILEXCOLOR grupės silikatiniais produktais sukuriamos apsauginės, dekoratyvinės dangos galinčios apsaugoti nuo aplinkos užterštumo, UV ir drėgmės, neigiamai veikiančios sienas. Tokios dangos nekeičia sienų vandens garų pralaidumo savybių, pasižymi aukšta kokybės ir estetine išvaizda. SILEXCOLOR produktai yra įvairių spalvų tonų. Galima dengti MAPE-ANTIQUE mūro sanavimo sistemos produktus.

PRODUKTAI

QUARZOLITE sistema

Su QUARZOLITE grupės akriliniais produktais, galima sukurti apsauginius dekoratyvinius sienų padengimus viduje ir išorėje. Be to šie produktai apsaugo paviršius su neigiamo aplinkos poveikio ir UV spindulių. QUARZOLITE dažai ir ploniasluoksnis tinkas prieinami įvairių spalvų tonų pagal ColorMap® spavų sistemą.

PRODUKTAI

ELASTOCOLOR sistema

Su elastingais ELASTOCOLOR grupės dažais galima sukurti ne tik dekoratyvinį spalvotą betoną ir tinkuotus paviršius, bet taip pat užtikrinti geresnę apsaugą nuo nedidelių paviršinių deformacijų.

PRODUKTAI

SILANCOLOR sistema

SILANCOLOR yra silikoninių dervų vandens dispersijos produktai, sukurti apsaugoti sienas nuo aplinkos užterštumo, UV spindulių ir drėgmės neigiamo poveikio. Tokios dangos nekeičia sienų vandens garų pralaidumo savybių, pasižymi aukšta kokybe ir estetine išvaizda. Jie yra be tirpiklių ir neturi nemalonaus kvapo. SILANCOLOR dažai yra įvairių spalvų tonų ir prieinami pagal ColorMap® spalvų sistemą.

PRODUKTAI

COLORITE sistema

COLORITE grupės dažai idealiai tinka, norint pasiekti matinį pusiau skaidrų efektą su matomo betono stuktūros vaizdu. Pusiau skaidrūs dažai betonui. Taip pat puikiai apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio bei UV spindulių. COLORITE dažai yra įvairių spalvų tonų ir prieinami pagal ColorMap® spalvų sistemą.

PRODUKTAI

ANTI-GRAFITI sistema

ANTI-GRAFITI yra sistema, kuri apima produktus skirtus paviršių apsaugai ir valymui nuo Grafičio poveikio.

PRODUKTAI

SILANCOLOR PLUS sistema

SILANCOLOR PLUS yra antipelėsinė sistema, kuri apima valiklius, gruntą ir dažus. SILANCOLOR PLUS sistemos produktai yra be tirpiklių ir neturi nemalonaus kvapo. Todėl šie produktai gali būti naudojami uždarose patalpose arba patalpose be tinkamos ventiliacijos. SILANCOLOR PLUS dažai yra plataus spalvų asortimento ir prieinami pagal ColorMap® spalvų sistemą.

PRODUKTAI

Kiti produktai

Šiame skyriuje rasite naudingą informaciją apie kai kuriuos įdomius produktus, pvz., hidrofobizatoriai, kurie apsaugo paviršių nekeičiant jo spalvos, impregnantai agresyvioms aplinkoms, dažų valikliai, konsolidatoriai senoms plytų sienoms ir kt.

PRODUKTAI