EPOKSIDINĖS DERVOS IR KITOS PRAMONINĖS GRINDYS

Pagrindo paruošimas ir gruntavimas

Prieš paviršiaus remonto ir apsauginių dangų įrengimo darbus, būtina įvertinti pagrindo pažeidimus ir sąlygas, kurios gali turėti įtakos dengiamų sluoksnių kokybei. Paviršiams, kurie susiduria su stipriu cheminiu poveikiu, yra keliami skirtingi reikalavimai lyginant su paviršiais skirtais reguliariam pėsčiųjų eismui.

PRODUKTAI

Epoksidinės dangos

Yra keletas svarbių priežasčių, kodėl paviršiaus padengimui turėtume pasirinkti pramonines polimerines grindų dangas. Šios dangos apsaugo paviršius nuo neigiamo aplinkos poveikio (pvz.: žuvies perdirbimo pramonėje, alaus daryklose, ligoninėse, didelės apkrovos patalpose kt.). Tai ne tik apsaugo, bet ir palengvina jų kasdienę priežiūrą, pagerina higieną bei estetinį vaizdą.

PRODUKTAI

Cementinės dekoratyvinės dangos

Cementinės, dekoratyvinės, savaime išsilyginančios grindų dangos pasižymi ne tik dideliu mechaniniu atsparumu, bet taip pat gali būti įrengtos išgaunant tiek matinius, tiek "terrazzo" tipo reprezentatyvius grindų paviršius. Dėl savo įvairiapusiškumo šios sistemos gali būti plačiai pritaikytos daugelyje pastatų dekoravimo ir įrengimo užduočių tiek gyvenamojoje, tiek pramoninėje statyboje.

PRODUKTAI

Poliuretancemento dangos

Ypač atsparios plovimui, chemikalams, trinčiai bei aukštoms temperatūroms pramoninių poliuretancemento grindų sistemos, kurių pagrindinės panaudojimo sritys: maisto pramonė (pieninės, skerdyklos, kepyklos ir žuvų perdirbimo įmonės); distiliuojamųjų alkoholinių gėrimų gamybos pramonė; alaus daryklos; sulčių ir gaiviųjų gėrimų gamyklos; restoranai ir komercinės virtuvės.

PRODUKTAI

Poliuretaninės dangos

Elastingos poliuretaninės dangos apsaugo paviršius nuo neigiamo poveikio, palengvina įprastinę priežiūrą, pagerina higieną bei estetinį vaizdą. Jos tinkamos parkingų, terasų, baseinų, taip pat cheminių, terminių ir mechaninių apkrovų veikiamiems paviršiams. Taip pat naudojamos pieno bei kitose maisto pramonės šakose.

PRODUKTAI

Akrilinės (MMA) pramoninės dangos

Rescryl sisteminiai sprendimai, akrilinių (MMA) pagrindu, yra specialiai sukurta maisto bei gėrimų pramonei. Šie produktai atitinka ES higienos ir saugos reglamentus, taikomus maisto produktų ir gėrimų gamybos bei pakavimo vietose. Sistema suteikia galimybę greitai įrengti pramoninių objektų grindis.

PRODUKTAI

Akrilinės sportinės dangos

Metilakrilato dangos apsaugo paviršius nuo neigiamo poveikio, palengvina įprastinę priežiūrą, pagerina higieną bei estetinį vaizdą. Jos tinka toms vietoms kur galimas karšto vandens, cheminių medžiagų poveikis; patalpoms su didele šilumos varža ir drėgme. Sporto ir visuomeninių zonų dangų sistemos, viduje ir išorėje.

PRODUKTAI

Apsauginis paviršių apdorojimas

Pakankamas pramoninių dangų storis, atlieka savo funkcijas daugelį metų. Siekiant išlaikyti paviršiaus kokybę, per visą gyvavimo laikotarpį, rekomenduojama juos padengti junginiais, kurie palengvina priežiūrą ir padidina atsparumą, pvz.: blizgūs arba matiniai vaškai ir kt.

PRODUKTAI

Spalvų pavyzdžiai

Pramoninių dangų spalvų tonai, dekoratyvinio smėlio ir akmenukų pavyzdžiai, spalvoti PVA dribsniai.

PRODUKTAI

Technologijos

Epoksidinių dangų ir produktų cheminio atsparumo lentelė, dangų valymo rekomendacijos, epoksidinės parkavimo aikštelių dangos sistemos aprašymas ir t.t.

PRODUKTAI

SISTEMOS

Epoksidinės, poliuretaninės ir poliuretancemento sistemos uždaroms ir atviroms automobilių stovėjimo aikštelėms, maisto (pieno, mėsos, vyno ir pan.) pramonei ir kitoms specifinėms paskirtims.

PRODUKTAI