MŪRO REMONTAS IR RESTAURACIJA

Produktai mūro remontui, injekcijos, hidroizoliacija ir kt.

Šiame skyriuje rasite produktus, kurie yra reikalingi atliekant istorinių mūro ir pastatų fasadų restauravimo darbus - injekcijos, hidroizoliacija, remontiniai mišiniai ir skiediniai nuo vandens prasiskverbimo. Detaliau, pagal paskirtį, galima skaityti produktų techninių duomenų aprašymuose.

PRODUKTAI

Apsauginės dangos - hidrofobizatoriai

ANTIPLUVIOL grupės produktai giliai įsiskverbia į pagrindą ir sureaguoja su ten esančia natūralia drėgme, suformuodami hidrofobišką, vandenį atstumiantį sluoksnį porose ir kapiliaruose. Nekeičiant paviršių išvaizdos, sudaro efektyvų barjerą nuo agresyvaus atmosferos poveikio. ANTIPLUVIOL nesumažina garų pralaidumo ir yra atsparūs šarmams ir UV spinduliams.

PRODUKTAI

Sanavimo sistema POROMAP

POROMAP sistema apima produktų asortimentą, su kuriais galima atlikti drėgno ir pažeisto mūro remontą. POROMAP grupės produktų mechaninės savybės, poringumas ir elastingumo modulis yra panašus į kalkių, pucolano ir hidraulinių kalkių skiedinio savybes.

PRODUKTAI

Sanavimo sistema MAPE-ANTIQUE (be cemento)

MAPE-ANTIQUE sistema apima produktų asortimentą, su kuriais galima atlikti drėgno ir pažeisto mūro remontą. MAPE-ANTIQUE grupės produktų mechaninės savybės, poringumas ir elastingumo modulis, spalva yra tokios kaip istoriniai kalkių arba hidraulinių kalkių tinko. MAPE-ANTIQUE yra sustiprinti sausieji mišiniai be cemento, su rišamosiomis medžiagomis atspariomis sulfatams.

PRODUKTAI

Dekoratyvinis tinkas ir dažai

Naudojant Silexcolor ir Silancolor grupės produktus, galima sukurti apsaugines dangas, kurios apsaugo sienas nuo aplinkos užterštumo, drėgmės ir UV spindulių poveikio. Tokios dangos nepažeidžia sienų vandens garų pralaidumo ir pasižymi gera estetine išvaizda. Jos gali būti naudojamos tiek viduje, tiek išorėje.

PRODUKTAI

Prieš pelėsinė sistema

SILANCOLOR PLUS yra antipelėsinė sistema, kuri apima valiklius, gruntą ir dažus. SILANCOLOR PLUS sistemos produktai yra be tirpiklių ir neturi nemalonaus kvapo. Todėl šie produktai gali būti naudojami uždarose patalpose arba patalpose be tinkamos ventiliacijos. SILANCOLOR PLUS dažai yra plataus spalvų asortimento ir prieinami pagal ColorMap® spalvų sistemą.

PRODUKTAI